Antwifi

Antwifi

Antwifi bireysel ve kurumsal tarifeleri ile Ulaştırma Bakanlğı ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) lisansı ile son kullanıcıya İnternet Servis Sağlayıcılığı hizmeti veren bir firmadır.Antwifi hizmetlerini lisanslı olarak tamamen yasal olarak sunmaktadır.

Antwifi %100 kendisine ait olan yüksek hızlı genişbant ağ üzerinden hizmet vermektedir. Sürekli gelişen ve büyüyen altyapısı ile fiber hızda veri iletimi mümkündür.

Antwifi’nin aynı hızı diğer servis sağlayıcılardan ucuz vermesinin sebebi altyapı maliyetlerinin düşük olmasıdır. Gelişen kablosuz iletim teknolojisinin kablolama maliyetlerinin altında olması ile aynı hızı ve kaliteyi ucuza almanız için hizmetinizdeyiz.

Antwifi kablosuz internet sisteminden faydalanabilmek için, çatınızda takılacak bir alıcı anten evinizin yda işletmenizin içine yerleştirilecek bir adet router modem ve bu cihazlar arasında kablolama işlemine ihtiyacınız vardır. Antwifi bu donanımları abonelik sırasında sağlamaktadır.

Sizde Antwifi ile hızlı internete ucuz tariflerle sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız bizi aramak ve aboneliğinizi hemen başlatmak. Ne kadar kolay olduğuna şaşıracaksınız. Antwifi’nin aynı hızı diğer servis sağlayıcılardan ucuz vermesinin sebebi altyapı maliyetlerinin düşük olmasıdır. Gelişen kablosuz iletim teknolojisinin kablolama maliyetlerinin altında olması ile aynı hızı ve kaliteyi ucuza almanız için hizmetinizdeyiz.

DİĞER BLOG / DUYURU